Baza noclegowa – Rusinowo

Wczasy nad Bałtykiem wielu osobom kojarzą się nie za dobrze. A to ze względu na zatłoczone plaże, na wygórowane ceny czy na zbytnią komercjalizację nadmorskich kurortów. A przecież polskie wybrzeże, to nie tylko znane miejscowości wczasowe, oblegane przez turystów, ale także ciche, urokliwe wioski, gdzie można odpocząć na niezbyt tłocznej plaży z dala od zgiełku, tandetnych pamiątek, a co najważniejsze, za bardzo rozsądną cenę.

Właśnie taką cichą, kameralną wioską, która oferuje wspaniałe wczasy wśród pięknej przyrody jest Rusinowo. Ta mała wioska leży pomiędzy Darłowem, a Ustką i dopiero od dekady zaczyna nabierać znaczenia jako nadmorskie letnisko. Znajdziemy tu wszystko, co jest niezbędne do dobrego wypoczynku nad morzem, a więc piękną plażę, lokale gastronomiczne serwujące smaczne posiłki, liczne sklepy, a przede wszystkim bogatą ofertę pokoi i ośrodków wypoczynkowych (). W Rusinowie to wszystko i to w przystępnej cenie, która dodatkowo poza ścisłym sezonem jest jeszcze obniżana.

Rusinowo ma jeszcze i tę zaletę, że obiekty przeznaczone na noclegi dla turystów są tu stosunkowo nowe, co zdecydowanie zwiększa komfort pobytu. W Rusinowie znaleźć można wszelkiego rodzaju obiekty noclegowe, poczynając od kwater prywatnych, przez wille, apartamenty, domy wczasowe, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe, aż na agroturystyce i kempingu kończąc. Jedyne czego tu nie znajdziemy to głośnych dyskotek, całonocnych barów, hałasujących turystów wracających nad ranem z imprez. Dzięki temu wioska jest świetnym miejscem na spędzenie urlopu z całą rodziną, także jeśli są w niej nawet maleńkie dzieci. Nadmorskie położenie oraz bliskość sosnowego boru sprawia, że pobytu tu jest wręcz polecany dzieciom, jako świetny sposób na zwiększenie ich odporności. Dodatkowo wiele obiektów noclegowych oferuje dla dzieci ciekawe atrakcje, jak np. place zbaw czy kąciki zabaw oraz udogodnienia dla rodziców – krzesełka do karmienia, przewijaki, podgrzewacze butelek itp.

1 Comment

  1. No widoczki pierwsza klasa!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2018 Bim Bam Bom !